Sony SAL-85F14Z

85F14Z A-adaptörlü dijital fotoğraf makinesi objektifi
Çok parlak, yüksek kaliteli Carl Zeiss portre objektifi

85mm F1.4 ZA Planar T* objektif

Carl Zeiss Planar T* 85mm F1.4 ZA A mode, 1/320 sec., F2, ISO 200, 5300K color temperature © Chukyo Ozawa

– Parlak F1.4 maksimum diyafram açıklığına sahip yüksek performanslı Planar T* objektifi – samimi portreler, yakın çekimler ve taşınabilir düşük ışık çekimleri için ideal
– Muhteşem çözünürlüğe ve yüksek kontrasta sahip süper yüksek görüntüleme kalitesi
– Mükemmel odak dışı efekti için dairesel diyafram açıklığı
– Optik yüzeylerde T* kaplama en alt düzeyde parlama ve gölgelenme sağlar
Mükemmel portre ortağınız

Bu Carl Zeiss® ultra parlak, kısa telefoto objektif hem stüdyoda hem de doğal ışıklı dış mekanlarda çekim yapmaya uygundur. 85 mm odak uzaklığı portreler için ideal seçimdir, hızlı otomatik odaklama ise bu objektifi hareketli spor karşılaşmalarını ve vahşi yaşamı çekmek için uygun kılar.

 Carl Zeiss® tarafından üretildi

Carl Zeiss® ürünü klasik Planar tasarım olağanüstü çözünürlük ve keskinlik sunar. Bu tasarım, orta mesafe telefoto objektiflerde kanıtlanmış performansıyla ciddi fotoğrafçılar için son derece değerlidir.

 

Daha az yansıma, daha net görüntüler

Objektif yüzeyinden yansıyan ışığın neden olduğu yansımalar büyük bir sorun olabilir. Yalnızca Carl Zeiss® ürünlerinde bulunan, optik yüzeye uygulanan çok katmanlı T* yansıma önleyici kaplama harika fotoğraflar için yansımayı ortadan kaldırır.

Yüksek hızda harika çekimler

Geniş diyafram açıklığına sahip bir objektif, düşük ışık koşullarında daha profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Hafifçe bulanık bir arka plana karşı net olarak odaklanılmış bir nesnenin yer aldığı güzel bulanıklaştırma efektleri yaratmayı da kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir